Kariera

/ Kariera

Dołącz do naszego zespołu!

przyjazne środowisko pracy
zatrudnienie w stabilnej firmie
możliwość
rozwoju

Etap rekrutacji

1

2

Zaprosimy wybranych kandydatów na spotkania rekrutacyjne

3
Na tym etapie może pojawić się małe zadanie

Porozmawiasz z rekruterem i Twoim przyszłym przełożonym

4

Witaj w świecie dystrybucji gazu

Oferty pracy

Stanowisko Księgowa/Księgowy

Umowa o pracę
Pełen etat
Rekrutacja zdalna lub bezpośrednia
Miejsce pracy:
62-080 Tarnowo Podgórne, ul. Dorczyka 1

Twój zakres obowiązków
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów (zwłaszcza faktur zakupu),
  • rozliczanie sald dostawców i odbiorców,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • przygotowywanie płatności,
  • sporządzanie dokumentacji związanej z ewidencją środków trwałych (OT, LT),
  • naliczanie miesięcznej amortyzacji środków trwałych, prowadzenie ewidencji wyposażenia,
  • księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów,
  • rozliczanie delegacji pracowników,
  • pomoc przy innych pracach w dziale księgowości.
Od Kandydatów oczekujemy
  • wykształcenia przynajmniej średniego,
  • doświadczenia pracy w księgowości,
  • znajomości przepisów rachunkowych i podatkowych,
  • znajomości systemu SAP FI,
  • znajomość rozliczania środków trwałych w SAP,
  • znajomości księgowania faktur zakupowych w SAP,
  • samodzielności, sumienności i rzetelności.
Nasza oferta
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • liczne benefity pozapłacowe
Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa/herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dodatkowe dni wolne
  • nagrody jubileuszowe
  • dofinansowanie:
    – wypoczynku
    – wakacji dla dzieci
    – szkoleń i kursów
    – zajęć sportowych
Wyślij aplikację

lub podeślij cv na e-maila: rekrutacja@genoperator.pl

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest:

G.EN. OPERATOR Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, ul. Dorczyka 1, 62-080 Tarnowo Podgórne. Z naszym Inspektorem Ochrony Danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: iod@genoperator.pl

Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO i art. 9 ust. 2, lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.
Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Dane osobowe mogą być ujawnione współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

Dane przetwarzane będą przez okres trwania rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres maksymalnie 12 miesięcy lub do momentu cofnięcia przez Panią/Pana zgody.  Zgodę można wycofać poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na podany wyżej adres mailowy lub osobiście w siedzibie Administratora.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych – Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Zgoda
Szczegóły

Niniejsza strona korzysta z plików

Techniczne
Marketingowe
Analityczne
Techniczne

Analityczne